:: باسمه تعالي::

سايت كانون محبين اهل بيت (عليهم السلام ) روستاي چارك در آينده اي نزديك راه اندازي خواهد شد . به همين جهت از تمامي دوستاني كه تمايل به همكاري دارند دعوت مي شود تا مراجعه به اين صفحه و مشاهده ليست موجود در هر زمينه اي كه مي توانند همكاري نمايند .

.:: با تشكر ::.

 پست الكترونيك : shoghe.wesal@gmail.com   

تلفن تماس : 09127512102

كانون محبين اهل بيت (عليهم السلام )  مسجد جامع الزهراء چارك

     

وصيت نامه اشهيد سيد اسدا... ابطحي

   

 

بسم الله الرحمن الرحيم

ولا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتاً بل احياء عند ربهم يرزقون

گمان مبريد آنها كه در راه خدا كشته مي شوند مردگانند بلكه آنها زنده اند و نزد خدا روزي دارند .

به نام الله پاسدار حرمت خون شهيدان و عزت بخش تمامي رزمندگان و جهادگران في سبيل الله و نابود كننده دشمنان اسلام و درهم كوبنده ستمگران تاريخ از صدر اسلام تا روز محشر , وصيت نامه خود را با كمال سلامتي و با ياد شهيدان راه خدا شروع مي نمايم . اينجانب برحسب وظيفه ديني الهي خود و بدون هيچ اجباري و دغدغه و تشويش خاطر به جبهه حق عليه باطل مي روم تا شايد قطره اي از امواج خروشان درياي جان بركفاني باشم كه در راه خدا پيكار مي كنند و من هم به سهم خود خدمت كوچكي به اسلام و مسلمين كرده باشم باشد كه خداوند اين خدمت ناچيز را به درگاه خود بپذيرد و مرا كه كثرت گناهانم بر دوشم سنگيني مي كند و شرمنده ام كه در برابر بارگاه حضرتش خود را نشان دهم و كمتر از آن هستم كه بتوانم در برابر او خضوع كنم اميد است از آنجايي كه خداوند هميشه نظر لطفش به تمامي بندگان است و حتي رحم به كفار نيز مي نمايد و گمان نمي برم كه كسي را كه خوانده باشد در مقابل به او نظر مرحمت نكرده باشد , لذا بنده هم اميدوارم كه گناهان همه توابين كه من جزء آنها هستم را ببخشد انشاءالله . با كمال صراحت از خانواده و همگي آشنايان مي خواهم كه در سوگ من ناله و زاري نكنند و مرا ناكام نخوانند زيرا چه كامي بهتر از شهادت در راه خداست كه نصيب بندگان خالص و پاكش مي شود و شما زينب حامل پيام خون شهيد خود باشيد و مصمم تر از پيش در راه هدف اصلي و اعتلاي كلمه حق گام ها را استوارتر سازيد . به ملت قهرمان و شهيد پرور ايران توصيه دارم كه اين پير روشن ضمير را همواره دنباله رو راهش باشيد , زيرا راه وي راه حسين و راه حسين راه الله است و با اتحاد و يكپارچگي خود نقشه خائنان به دين مبين اسلام را برملا ساخته و با هشياري هرچه بيشتر مواظب كوچكترين حركت منافقانه نوكران آمريكا و ابردزدان باشند و نقشه آنها را در نطفه خفه كنند و مجال ضربه زدن به انقلاب را ندهند و با اين كار مهم تيري را به قلب ابرقدرتها و خونخوران غرب و شرق وارد سازند , در بعد همگي افرادي كه از من تقصيري ديده و يا موجب رنجش خاطرشان شده ام از روي بزرگيشان تقاضاي بخشش مي نمايم .از خانواده و ديگر نزديكان تقاضا دارم مرا كنار قبر برادر سيد محمد صادق فقيه حسيني دفن نماييد . ضمناً آنچه كه دارايي دارم ثلثش را به صندوق قرض الحسنه بپردازيد تا بدينوسيله نيازهاي مسلمين را برطرف سازند و آنچه كتاب دارم به كتابخانه چارك اهداء نماييد . در آخر بازهم توصيه دارم كه همگي مرا ببخشند چه بسا كه غيبت هاي زيادي از مردم كرده ام و زبانم به گناهان زيادي آلوده شده است . از دست اندركاران تقاضا دارم كه اين وصيت نامه را در محضر عموم مردم بخوانند و اگر از لحاظ انشايي نقص و عيبي دارد تصحيح نمايند .

از خداوند نصرت اسلام و مسلمين بخصوص رزمندگان اسلام در تمامي جبهه ها و نابودي كافران و تمامي ابرقدرتها ي شرق و غرب خصوصاً آمريكا و شوروي .

والسلام